Allow 3 weeks (minimum) for processing & shipping of DVD orders.

Boy’s Middle School Division   Girl’s Middle School Division
National Champion St. Michael Lutheran School
Fort Myers, FL
St. John Sauers Lutheran School
Seymour, IN
Runner Up Salem Lutheran School
Tomball, TX
Immanuel Lutheran School
Palatine, IL
3rd Place Christ Lutheran School
Peoria, IL
St. Michael Lutheran School
Fort Myers, FL
4th Place Faith Lutheran School
Las Vegas, NV
Concordia Lutheran School
San Antonio, TX
5th Place Rockford Lutheran Middle School
Rockford, IL
Faith Lutheran School
Las Vegas, NV
6th Place Lutheran South Unity School
Fort Wayne, IN
Lincoln Lutheran Middle School
Lincoln, NE
Consolation Champion Divine Redeemer Lutheran Church
Hartland, WI
Atonement Lutheran School
Florissant, MO
Consolation Runner Up Lincoln Lutheran Middle School
Lincoln, NE
St. Paul’s Lutheran School
Fort Wayne, IN

 

Tom Schultze Memorial Coaching Award
Heather Glaser
Immanuel Lutheran School – Palatine, IL

 

Jack Fordyce Award
(Boy’s Individual Sportsmanship)
John Hoban Award
(Girl’s Individual Sportsmanship)
Javian McCollum
St. Michael Lutheran School – Fort Myers, FL
Anna Schmitt
Immanuel Lutheran School – Palatine, IL

 

All Tournament Team’s
    Boy’s Middle School Division   Girl’s Middle School Division
Javian McCollum
St. Michael Lutheran School – Fort Myers, FL
Ruthie Montella
Immanuel Lutheran School – Palatine, IL
  Josh Puelz
Lincoln Lutheran Middle School – Lincoln, NE
Chanteese Craig
St. Paul’s Lutheran School – Fort Wayne, IN
  Max Kunnert
Divine Redeemer Lutheran Church – Hartland, WI
Sydney Solitaire
Concordia Lutheran School – San Antonio, TX
  Trenton Ellison
Salem Lutheran School – Tomball, TX
Janay Outten
St. Michael Lutheran School – Fort Myers, FL
  Emaryon Byrd
Christ Lutheran School – Peoria, IL
Lauren Gunn
Peace Lutheran School – Saginaw, MI
  Mason Knowles
Shepard of the Hills Lutheran School – San Antonio, TX
Sydney Jaynes
St. John Sauers Lutheran School – Seymour, IN
  Chase Garrett
St. Michael Lutheran School – Fort Myers, FL
Kelsey Blakemore
Atonement Lutheran School – Florissant, MO
  Max Heinz
Faith Lutheran School – Las Vegas, NV
Kelsey Howryla
Faith Lutheran School – Las Vegas, NV
  Latrell Graham
Rockford Lutheran Middle School – Rockford, IL
Avery Koch
St. John Sauers Lutheran School – Seymour, IN
  Naylan Thompson
Lutheran South Unity School – Ft. Wayne, IN
Alyssa Crenshaw
Immanuel Lutheran – East Dundee, IL